+48 12 373 53 00

Klienci o Nas

Idealne połączenie tradycji i nowoczesności.
Oderwij swój biznes od biurka.
Idź z postępem i bądź on-line.

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą.

   

Przetestuj teraz
całkowicie za darmo!

Imię

Nazwisko

Adres e-mail

Numer telefonu

akceptuje regulamin

Moja praca wiąże się z częstymi wyjazdami, fakturowanie online to ogromna wygoda i oszczędność czasu. Wystawiam faktury o dowolnej porze i z dowolnego miejsca, intuicyjna aplikacja zapamiętuje moich klientów a sporządzenie gotowej faktury i wysłanie jej do klienta zajmuje dosłownie kilka chwil. Jak dla mnie rozwiązanie idealne!

Adam Winkler   www.climatec.pl

Zawsze chciałem mieć swoją firmę, ale przerażało mnie wypełnianie wszystkich dokumentów i kolejki w urzędach. Wtedy, ktoś polecił mi inetus. Założyli mi firmę bez wychodzenia z domu. Nigdy nie myślałem, że za darmo można uzyskać tak fachową pomoc! Teraz prowadzą moją księgowość, też bez wychodzenia z domu! Wysyłam dokumenty na email i gotowe! Świetne rozwiązanie dla firm, takich jak moja. Polecam!

Krzysztof Światowiec    www.kodar-meble.pl

Na inetus trafiłam, przez przypadek.  Długo szukałam w sieci i wtedy trafiłam na ich stronę.  Zaproponowali mi wszystko czego szukałam. Teraz mam profesjonalna obsługę księgową mojej firmy i to bez wychodzenia z domu! Do tego wszystkiego mam dostęp do moich dokumentów 24h na dobę z dowolnego miejsca. Dziękuję!

Marta Łudzik  www.stylmm.pl

Jakiś czas temu założyłem firmę i z oszczędności postanowiłem rozliczać się sam. Wpędziło mnie to w niemałe kłopoty, więc postanowiłem poszukać kogoś, kto zrobi to za mnie w przystępnej cenie. Wtedy trafiłem do inetus. Moje kłopoty księgowe to już przeszłość a co najważniejsze stać mnie na ich obsługę. Polecam wszystkim.

Adam Kowalczyk  www.eko-dom.com

 Prowadzę bardzo małą firmę, wystawiam niewiele faktur, ale często w różnych walutach. Zależało mi na rozwiązaniu wygodnym, szybkim, szeroko dostępnym i tanim. Inetus oferuje mi wszystko czego moja firma potrzebuje. Przejrzysty i łatwy w obsłudze program do wystawiania faktur, który przelicza za mnie należność na złotówki. Poza tym mam dostęp do niego z dowolnego miejsca.

Sławomir Bartosz  www.bartgroup.pl

 Kompletnie nie znam się na księgowości. Wydawało mi się też, że nie poradzę sobie z wystawianiem poprawnych faktur. Znajomy polecił mi inetus, postanowiłem więc spróbować. Zaproponowali mi nie tylko pomoc w prowadzeniu mojej księgowości ,ale udostępnili również niezwykle prosty program do fakturowania . Teraz wystawiam faktury moim klientom, zawsze wtedy, kiedy potrzebuję.

Dariusz Szymański    www.eko-bud.myslenice.pl

 Bardzo cenię sobie profesjonalizm i rzeczowe podejście do wykonywanych zadań. Lubię widzieć jak moja firma zarabia i rozwija się coraz szybciej. Zespól inetus to ludzie, którzy znają się na tym , co robią. Mam stały kontakt z księgową, która opiekuje się moją firmą a rozliczenia miesięczne, widzę na przejrzystych wykresach w aplikacji. Wystawiam nowoczesne i estetyczne faktury w kilka chwil, a moi klienci otrzymują je po chwili na email. Inetus to naprawdę bardzo dobry wybór, wybór którego się nie żałuje.

Mirosław Bartosz  www.alubrass.pl

NIE ZWLEKAJ DŁUŻEJ, WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ!!!

Przekonaj się, że księgowość internetowa
to wygodne i bezpieczne rozwiązanie
dla nowoczesnego przedsiębiorcy.
30 dniowy okres testowy za 1 zł
Możliwość rezygnacji z usług
Bez żadnych konsekwencji!!!

   

Przetestuj teraz
całkowicie za darmo!

Imię

Nazwisko

Adres e-mail

Numer telefonu

akceptuje regulamin